
Weekend Max Mara
Weekend Max Mara Ogrlica
Cijena u trgovini Answear.hr: 98,90 €
Najbolja ponuda: 98,90 € u Answear.hr- EAN / GTIN
- 8054943448681
- Šifra proizvođača
- 2415751134600
- Kategorija
- Torbe i modni dodaci
Usporedba ponuda
Poredano po ukupnoj cijeni s dostavom gdje je trgovina navodi. Cijene uključuju PDV.
- Answear.hranswear.hrNa zalihiDostava prema uvjetima trgovineU trgovinu98,90 €
Opis proizvoda
Ogrlica iz kolekcije Weekend Max Mara. Model s ukrasnim privjeskom izrađen od metala.
Opis preuzet od trgovine Answear.hr.
Slični proizvodi

Weekend Max Mara
Weekend Max Mara bejzbol kapa za žene pamučna AFOGGIA
od60,99 €
Usporedi 3 ponude/silterica-weekend-max-mara-rango-2625576034-zelena-0000306273160.jpg)
Weekend Max Mara
Šilterica Weekend Max Mara Rango 2625576034 Zelena
od84,99 €
Usporedi 3 ponude/kapa-weekend-max-mara-ritmo-2625576085-crna-0000306273078.jpg)
Weekend Max Mara
Kapa Weekend Max Mara Ritmo 2625576085 Crna
od84,99 €
Usporedi 3 ponude/silterica-weekend-max-mara-2625576015650-crna-0000306273214.jpg)
Weekend Max Mara
Šilterica Weekend Max Mara 2625576015650 Crna
od118,99 €
Usporedi 3 ponude/sal-weekend-max-mara-scoglio-2625546085-siva-0000306272996.jpg)
Weekend Max Mara
Šal Weekend Max Mara Scoglio 2625546085 Siva
od118,99 €
Usporedi 3 ponude
Weekend Max Mara
Weekend Max Mara Torba za na rame 'GETTO' smeđa / cappuccino
od325,00 €
Usporedi 3 ponude/silterica-weekend-max-mara-agiuliva-2615571074-tamnoplava-0000306016156.jpg)
Weekend Max Mara
Šilterica Weekend Max Mara Agiuliva 2615571074 Tamnoplava
od55,99 €
Usporedi 2 ponude/silterica-weekend-max-mara-foggia-2615571035650-tamnoplava-0000306209985.jpg)
Weekend Max Mara
Šilterica Weekend Max Mara Foggia 2615571035650 Tamnoplava
od72,99 €
Usporedi 2 ponude