
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger basic majica kratkih rukava za djecu od pamuka
Cijena u trgovini Answear.hr: 22,99 €
Najbolja ponuda: 22,99 € u Answear.hr- EAN / GTIN
- 8721386959127
- Šifra proizvođača
- KS0KS00756.128.176.9BY2
- Kategorija
- Dječja odjeća
Usporedba ponuda
Poredano po ukupnoj cijeni s dostavom gdje je trgovina navodi. Cijene uključuju PDV.
- Answear.hranswear.hrNa zalihiDostava prema uvjetima trgovineU trgovinu30,99 €22,99 €
Opis proizvoda
Bijela majica Tommy Hilfiger klasičan je proizvod iz dječje kolekcije koji se ističe mekanim pamukom i opuštenim krojem. Ovaj model pridonosi stvaranju mnogih svakodnevnih kombinacija, čineći osnovu dječačke garderobe.
Opis preuzet od trgovine Answear.hr.
Slični proizvodi

TOMMY HILFIGER
TOMMY HILFIGER Majica 'Essential Regular Fit Long Sleeve' noćno plava
od34,93 €
Usporedi 3 ponude/duge-carape-tommy-hilfiger-100002319-bijela-0000208072823.jpg)
Tommy Hilfiger
Duge čarape Tommy Hilfiger 100002319 Bijela
od3,99 €
Usporedi 2 ponude/djecje-tajice-tommy-hilfiger-701220279-001.jpg)
Tommy Hilfiger
Dječje tajice Tommy Hilfiger 701220279 Tamnoplava
od6,90 €
Usporedi 2 ponude/duge-carape-tommy-hilfiger-391334-crvena-0000207264809.jpg)
Tommy Hilfiger
Duge čarape Tommy Hilfiger 391334 Crvena
od9,99 €
Usporedi 2 ponude/tommy-hilfiger-duge-carape-391334-crvena-0000207264809.jpg)
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger Duge čarape 391334 Crvena
od9,99 €
Usporedi 2 ponude/duge-carape-tommy-hilfiger-701229942-bijela-0000304181009.jpg)
Tommy Hilfiger
Duge čarape Tommy Hilfiger 701229942 Bijela
od11,99 €
Usporedi 2 ponude/duge-carape-tommy-hilfiger-701241846-sarena-0000306131958.jpg)
Tommy Hilfiger
Duge čarape Tommy Hilfiger 701241846 Šarena
od12,99 €
Usporedi 2 ponude/duge-carape-tommy-hilfiger-701241846-sarena-0000306131958.jpg)
Tommy Hilfiger
Duge čarape Tommy Hilfiger 701241846 Šarena
od12,99 €
Usporedi 2 ponude