
SISTERS POINT
SISTERS POINT Hlače s naborima 'GREAT' crna
Cijena u trgovini About You: od 59,90 € (2 veličine ili boje)
Najbolja ponuda: 59,90 € u About You- Kategorija
- Ženska odjeća
Usporedba ponuda
Poredano po ukupnoj cijeni s dostavom gdje je trgovina navodi. Cijene uključuju PDV.
- About Youaboutyou.hrNa zalihiBesplatna dostava2 veličine ili boje, do 59,90 €Isporuka: 2-4 danaU trgovinuod59,90 €
Opis proizvoda
Dizajn: Skriveni/lažni džepovi, Bočni džepovi, Zatvaranje na kuku; Vrsta zatvaranja: Prikriveni patentni zatvarač; Uzorak: Jednobojno; Detalji: Naborano; Dodaci: Šavovi u tonu (dye to match), Teksturirana površina, Narukvice/trake za remen; Dužina: 3/4 duljina; Kroj: Wide Leg/ Široke nogavice; Struk: Visoki struk
Opis preuzet od trgovine About You.
Slični proizvodi

SISTERS POINT
SISTERS POINT Hlače 'GLUT' smeđa
23,90 €
About You · + 2,90 € dostavaSISTERS POINT
SISTERS POINT Majica crna
24,90 €
About You · Besplatna dostava
SISTERS POINT
SISTERS POINT Bluza 'NASA-T' čokolada
26,90 €
About You · Besplatna dostavaSISTERS POINT
SISTERS POINT Sako 'Grido' mornarsko plava
26,90 €
About You · Besplatna dostava
SISTERS POINT
SISTERS POINT Bluza 'EVELA' plava
29,90 €
About You · Besplatna dostava
SISTERS POINT
SISTERS POINT Hlače 'ELLA-PA52' svijetloplava
29,90 €
About You · Besplatna dostava
SISTERS POINT
SISTERS POINT Suknja 'NOLO-1' crna
29,95 €
About You · Besplatna dostava
SISTERS POINT
SISTERS POINT Kombinezon 'V.PLAY3' plava / ljubičasta / marelica / bijela
34,90 €
About You · Besplatna dostava