
Tommy Jeans
Tommy Jeans remen za žene kožni
Cijena u trgovini Answear.hr: 44,90 €
Najbolja ponuda: 44,90 € u Answear.hr- EAN / GTIN
- 8721441298130
- Šifra proizvođača
- AW0AW19301
- Kategorija
- Torbe i modni dodaci
Usporedba ponuda
Poredano po ukupnoj cijeni s dostavom gdje je trgovina navodi. Cijene uključuju PDV.
- Answear.hranswear.hrNa zalihiDostava prema uvjetima trgovineU trgovinu44,90 €
Opis proizvoda
Remen Tommy Jeans klasičan je dodatak koji pruža udobno pristajanje i naglašava kombinaciju. Ovaj model, izrađen od prirodne kože, pristaje uz mnoge kombinacije, od ležernih do elegantnijih, čineći ga univerzalnim elementom ženske garderobe.
Opis preuzet od trgovine Answear.hr.
Slični proizvodi

Tommy Jeans
Tommy Jeans Vikend torba mornarsko plava / crvena / bijela
od74,75 €
Usporedi 4 ponude
Tommy Jeans
Tommy Jeans remen za žene kožni
od28,99 €
Usporedi 3 ponude
Tommy Jeans
Tommy Jeans remen za muškarce kožni
od29,99 €
Usporedi 3 ponude/silterica-tommy-jeans-heritage-aw0aw17572-krem-8720638742951.jpg)
Tommy Jeans
Šilterica Tommy Jeans Heritage AW0AW17572 Krem
od32,90 €
Usporedi 3 ponude/torbica-tommy-jeans-tjw-ess-daily-crossover-aw0aw18462-crna-8721337165966.jpg)
Tommy Jeans
Torbica Tommy Jeans Tjw Ess Daily Crossover AW0AW18462 Crna
od37,99 €
Usporedi 3 ponude
Tommy Jeans
Tommy Jeans ruksak za žene
od39,99 €
Usporedi 3 ponude
Tommy Jeans
Tommy Jeans torba za žene
od41,99 €
Usporedi 3 ponude
Tommy Jeans
Tommy Jeans torba za žene od imitacije kože
od41,99 €
Usporedi 3 ponude