/calvin-klein-torbica-lv04f3891g-tamnocrvena-0000306185746.jpg)
Calvin Klein
Calvin Klein Torbica LV04F3891G Tamnocrvena
Cijene u 2 trgovine: 113,99 € – 113,99 €
Najbolja ponuda: 113,99 € u Ecipele- EAN / GTIN
- 8721385458096
- Šifra proizvođača
- 8721385458096
- Kategorija
- Torbe i modni dodaci
Usporedba ponuda (2)
Poredano po ukupnoj cijeni s dostavom gdje je trgovina navodi. Cijene uključuju PDV.
Torbica Calvin Klein LV04F3891G Tamnocrvena
Na zalihiDostava prema uvjetima trgovineU trgovinu113,99 €- Modivomodivo.hrNa zalihiDostava prema uvjetima trgovineU trgovinu113,99 €
Kretanje cijene
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 113,99 € · najniža ponuda među trgovinama, pratimo od 21. 10. 2026.
Opis proizvoda
Calvin Klein Torbica LV04F3891G Tamnocrvena
Opis preuzet od trgovine Ecipele.
Slični proizvodi

Calvin Klein
Calvin Klein mala torba hobo za žene od imitacije kože
od73,99 €
Usporedi 4 ponude/calvin-klein-torbica-lv04f3892g-tamno-smeda-0000306185722.jpg)
Calvin Klein
Calvin Klein Torbica LV04F3892G Tamno smeđa
od73,99 €
Usporedi 4 ponude
Calvin Klein
Calvin Klein kapa za žene
od29,90 €
Usporedi 3 ponude
Calvin Klein
Calvin Klein Kapa roza
od31,43 €
Usporedi 3 ponude/calvin-klein-kapa-lv04f8118g-krem-0000306184022.jpg)
Calvin Klein
Calvin Klein Kapa LV04F8118G Krem
od35,99 €
Usporedi 3 ponude
Calvin Klein
Calvin Klein remen za muškarce kožni
od35,99 €
Usporedi 3 ponude/kapa-calvin-klein-lv04f8118g-tamnocrvena-0000306184015.jpg)
Calvin Klein
Kapa Calvin Klein LV04F8118G Tamnocrvena
od35,99 €
Usporedi 3 ponude/calvin-klein-kapa-lv04f8118g-crna-0000306183988.jpg)
Calvin Klein
Calvin Klein Kapa LV04F8118G Crna
od35,99 €
Usporedi 3 ponude