/michael-michael-kors-tenisice-43r6refs1d-bijela-0000305905758.jpg)
MICHAEL Michael Kors
MICHAEL Michael Kors Tenisice 43R6REFS1D Bijela
Cijene u 2 trgovine: 124,99 € – 124,99 €
Najbolja ponuda: 124,99 € u Ecipele- EAN / GTIN
- 199164299495
- Šifra proizvođača
- 0199164299495
- Kategorija
- Obuća
Usporedba ponuda (2)
Poredano po ukupnoj cijeni s dostavom gdje je trgovina navodi. Cijene uključuju PDV.
Tenisice MICHAEL Michael Kors 43R6REFS1D Bijela
Na zalihiDostava prema uvjetima trgovineU trgovinu124,99 €- Modivomodivo.hrNa zalihiDostava prema uvjetima trgovineU trgovinu124,99 €
Kretanje cijene
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 124,99 € · najniža ponuda među trgovinama, pratimo od 21. 10. 2026.
Opis proizvoda
MICHAEL Michael Kors Tenisice 43R6REFS1D Bijela
Opis preuzet od trgovine Ecipele.
Slični proizvodi
/tenisice-michael-michael-kors-keaton-lace-up-43r4ktfs1b-vanilla-150-0000303574413.jpg)
MICHAEL Michael Kors
Tenisice MICHAEL Michael Kors Keaton Lace Up 43R4KTFS1B Bež
od98,99 €
Usporedi 3 ponude/tenisice-michael-michael-kors-zuma-mk02656258-krem-0000306548671.jpg)
MICHAEL Michael Kors
Tenisice MICHAEL Michael Kors Zuma MK02656258 Krem
od102,99 €
Usporedi 3 ponude
MICHAEL Michael Kors
MICHAEL Michael Kors Niske tenisice 'DOTTIE' kaki / prljavo bijela
od112,50 €
Usporedi 3 ponude
MICHAEL Michael Kors
MICHAEL Michael Kors Niske tenisice 'DOTTIE' kaki / prljavo bijela
od112,50 €
Usporedi 3 ponude
MICHAEL Michael Kors
MICHAEL Michael Kors Chelsea čizme 'ASHER' smeđa / crna
od140,00 €
Usporedi 3 ponude
MICHAEL Michael Kors
MICHAEL Michael Kors Chelsea čizme 'ASHER' smeđa / crna
od140,00 €
Usporedi 3 ponude
MICHAEL Michael Kors
MICHAEL Michael Kors Čizmice 'RACHEL' crna
od157,50 €
Usporedi 3 ponude
MICHAEL Michael Kors
MICHAEL Michael Kors Čizme iznad koljena 'ASHER' crna
od159,20 €
Usporedi 3 ponude